درباره ما

کلاس های آموزشی ما هم برای بزرگسالان هم نوجوانان و هم کودکان

کلاس آلمانی برای کودکان

کلاس های کودکان

برای بالا بردن کیفیت آمورشی در این سنین نکات مهمی وجود دارد که باید در هنگام اقدام به شروع زبان آلمانی توسط والدین بررسی شود. اولین گام که اهمیت بسیاری دارد این است که آموزش زبان آلمانی به کودکان باید همراه با سرگرمی باشد طوری که کودکان و خردسالان مشتاق به یادگیری شوند و میل به یادگیری در آنها روزبروز بیشتر شود.

کلاس آلمانی برای نوجوانان

کلاس های نوجوانان

کتاب های دوره آموزش زبان آلمانی برای نوجوانان مگنت هست از سطح مبتدی تا پیشرفته و علاوه بر آن ،هر ترم انیمیشن های آلمانی برای تقویت مهارت شنوایی وو همچنین یادگیری لغات آلمانی در قالبی دلچسب مورد استفاده قرار میگیرد.

کلاس های بزرگسالان

اگر به‌صورت حضوری نمی‌توانید در کلاس‌ها شرکت کنید موسسه برای شما دوره آموزش زبان آلمانی آنلاین را تدارک دیده است. دوره‌های آنلاین ما راه‌حلی است برای افرادی که به‌دلیل مشغله‌ی زیاد و یا فاصله‌ی فیزیکی باموسسه و به‌منظور حفظ سلامتی و یا مشاغل شیفتی امکان شرکت در کلاس‌های حضوری یادگیری زبان انگلیسی را ندارند.این دوره های آنلاین با بالاترین کیفیت آموزشی برگزار میشوند و شبیه ساز کلاس حضوری میباشد.

مدیر دپارتمان کودکان و نوجوانان در مجموعه تندیس پارس

الهام عسگری

الهام عسگری

آشنایی بیشتر

شما میتوانید برای آشنایی بیشتر با مجموعه ما پیج اینستاگرام ما را فالو کنید و از قسمت هایلایت کودکان و نوجوانان تعدادی از زبان آموزان موسسه را مشاهده نمایید.

اطلاعات تماس

شما میتوانبد برای اطلاعات بیشتر درباهر دوره های درحال برگذاری با ما تماس بگیرید.